Nová tvář značky Blažek

Ladislav Blažek představuje novou tvář značky Blažek pro kolekci podzim/zima 2014: LEOŠ MAREŠ

Moderátor Leoš Mareš přijal lukrativní nabídku a nafotil novou kolekci podzim/zima 2014 pro pánskou módní značku Blažek. Focení, které se uskutečnilo za přítomnosti uznávaného stylisty Filipa Vaňka, si moderátor velice užíval. Mnoho přítomných bylo chvilkami na pochybách, zda se Leoš Mareš neživí modelingem profesionálně.

Muž s prvotřídním a vytříbený vkusem je synonymum, které si dnes mnoho z nás spojí s moderátorem Leošem Marešem. Leoš Mareš je známý tím, že si zakládá na svém zevnějšku a je vždy upravený a oblečený podle posledních módních trendů. Každý z nás si jistě pamatuje na doby, kdy začínal jako moderátor a zpěvák, a pokud se oblečení týče, o eleganci se moc mluvit nedalo. Jeho vkus a šatník ale od té doby prošel výraznou proměnou a v současné době je považován za velkého milovníka módy a luxusu. Není proto divu, že přijal nabídku od společnosti Blažek a stal se její tváří pro sezónu podzim/zima 2014.

„V nové kolekci oceňuji nejvíce formální a informální oblečení, které využívám nejčastěji. Kvůli své profesi musím měnit oděv i několikrát za den,“ říká Mareš. „Na značce Blažek se mi líbí jejich nadstandardní servis a vstřícný přístup na prodejnách. Oděvy tohoto módního domu jsou velice kvalitní a za přijatelnou cenu. Navíc stylista, který mne obléká, je ze současné kolekce nadšený a já jeho nadšení sdílím a rozhodně dám na jeho doporučení,“ dodává moderátor.

U focení nové kolekce nechyběla ani „pravá ruka“ Leoše Mareše, stylista Filip Vaněk, který Marešovi pomáhal sladit jednotlivé kousky oblečení.