Listopad aneb Pojďme se zasmát s Michalem Dlouhým

dlouhyPro ty z vás, kteří nejsou úplnými kulturními barbary, máme dobrý tip!

Vynikající filmový i divadelní herec, dabér a táta na plný úvazek Michal Dlouhý ztvárňuje jednu z hlavních rolí činoherního představení Listopad, které se hraje od června letošního roku v Divadle ABC. Představení probíhá v režii Petra Svojtky.

,„Politická fraška, která vtipně a břitce komentuje stav současné vysoké politiky i mnohé společenské nešvary, s nimiž se dnes a denně setkáváme. V Bílém domě se fiktivní americký prezident Charles Smith připravuje na novou prezidentskou volbu, ve které jsou ovšem jeho šance na znovuzvolení ,stejně nízké jako Ghándího cholesterol‘. Nehodlá se však vzdát bez boje a svou chystanou kampaň opře o novou interpretaci oslav Dne díkůvzdání, která by mu měla získat patřičný kapitál od ,zainteresovaných‘ kruhů…“ (http://www.i-divadlo.cz/divadlo/mestska-divadla-prazska/listopad)

Když vezmeme v potaz hodnocení diváků, kteří činohru zhlédli, nemůžeme napsat nic jiného, než že hra je vskutku povedené divadlo. Takže pokud nemáte žádné lepší plány, bude pro vás výhrou hodit se do gala a vyrazit za kulturou.