David Eiselt

(Narozen 1988), PROVOZOVATEL CESTOVATELSKÉHO PORTÁLU CESTUJLEVNE.COM

Co ho život naučil?

eiseltAktivně začal cestovat až od vysoké školy a první jeho cesta byla do Amsterodamu, od té doby tak dvakrát třikrát do roka někam vycestuje.
Od té doby, co založil stránky cestujlevne.com, se snaží míru cestování udržovat, i když musí spoustu času aktivně vynakládat na jejich provoz.
Když pracoval jako skladník zavazadel na letišti, udělal si přehled o provozu letišť a má pocit, že v tomto ohledu už žádnými iluzemi netrpí.
K podnikání se dostal jako slepý k houslím, původně chtěl být zaměstnancem letiště, byl to jeho velký sen, ale jakmile k podnikání přičichl, nadchlo ho a chce pokračovat dál.
Dává přednost severské přírodě před jižanským temperamentem, ale zároveň nepohrdne žádným nenavštíveným místem na zemi.
Teď se jeho sen převrátil v byznys, protože je potřeba, aby projekt fungoval, zároveň je ale jeho původní myšlenka zachována, jinak by to nemělo smysl.
Kvůli práci ještě nedostudoval, i když plánoval opak. Denně se práci věnuje 8 až 10 hodin.
Někdy mají lidé téměř nesplnitelné požadavky, kolikrát si říká, jestli si dělají srandu, nebo jen nemají soudnost. Vyhledání letenek podle specifického požadavku klienta mu trvá od tří do patnácti minut.
Nejvíc si na sobě váží upřímnosti, řídí se větou: „Týden má sedm dní, ale někdy není jeden jedním z nich.“
Chtěl by se ještě podívat na Vánoční a Velikonoční ostrovy.
Cestovatelům radí: „Nebojte se do toho vkročit. Cestování vám dá spoustu zážitků a poznáte sami sebe, protože jste závislí jen sami na sobě, a dozvíte se, kdo doopravdy jste.“
Stydí se za to, že se věnoval práci víc než přítelkyni.